Podróże z wyobraźnią - Chapter1
NIVEA Polska
/ Podróże z wyobraźnią

Background

Bambino to polska marka, oferująca znane od pokoleń produkty do pielęgnacji skóry dla dzieci i dorosłych, których delikatność, odżywcza formuła i ochronne właściwości doceniane są szczególnie przez polskie mamy.

Wyzwanie

Marka wypuściła na rynek linię produktów Bambino Dzieciaki z kultowymi postaciami Bolka i Lolka na etykietach. Naszym zadaniem było przygotowanie pomysłu i realizacja spotu kinowego oraz stworzenie komunikacji w ramach ogólnopolskiej aktywacji konsumenckiej, wspierającej sprzedaż produktów.

Rozwiązanie

O tym, że marka Bambino od lat specjalizuje się w dbaniu o skórę i włosy dzieci, wie każdy. My zdecydowaliśmy się pokazać, że z taką samą czułością i troską pielęgnuje w dzieciach to, co w nich najczystsze i najpiękniejsze – ich niepohamowaną wyobraźnię.

 

Zrealizowaliśmy spot kinowy, w którym zachęciliśmy dzieciaki i ich rodziców do wspólnego pielęgnowania dziecięcej wyobraźni, która pozwala przenieść w wyimaginowany świat przygód w towarzystwie Bolka i Lolka, odkrywających najpiękniejsze i najciekawsze miejsca w Polsce. Spot emitowany był w kinach oraz TV.

W ramach kampanii zorganizowano 4 aktywacje konsumenckie – ogólnopolski konkurs “Bambino. Podróże z wyobraźnią”, konkurs na Facebooku oraz 2 partnerskie akcje promocyjne, realizowane we współpracy z frisco.pl oraz hebe.

Przygód z Bolkiem i Lolkiem nie zabrakło również w social mediach i digitalu. Poza komunikacją dotyczącą aktywacji, na stronie konkursowej udostępniliśmy materiały do zabaw, umilające dzieciakom wolne chwile w domu.

 

Okazało się, że podróże w krainę dziecięcej wyobraźni mają sporo amatorów. Kampania zapewniła marce ponad 15% wzrostu sprzedaży produktów z linii Bambino Dzieciaki. I takie podróże lubimy!

15%

wzrostu sprzedaży tej linii