Stać cię na sprawdzone części - Chapter1
VW Economy Parts
/ Stać cię na sprawdzone części

Background

VW Economy Parts to marka grupy VW, produkująca oryginalne części zamienne. Na rynku części zamiennych znaleźć można głównie: podróby (bardzo tanie, ale wadliwe) oraz części oryginalne (bardzo drogie). VW Economy Parts to odpowiedź na niszę – marka oferująca oryginalne części zamienne w ekonomicznych cenach. Niestety nie wszyscy ludzie w to wierzą i wiedzą o istnieniu takiej opcji.

Wyzwanie

Naszym zadaniem było przekonanie Klientów, że kupując trochę droższe, ale autoryzowane przez VW części zamienne do swoich samochodów, dbają o swoje auto dużo lepiej i zapobiegają potencjalnym awariom.

 

Rozwiązanie

Nakręciliśmy film, w którym w nieco prześmiewczy, a jednocześnie bardzo realistyczny sposób pokazaliśmy, dlaczego wybierając części zamienne do swojego samochodu, warto decydować się na te sprawdzone. Najlepiej zanim przekonamy się o tym na drodze!

W kampanii digitalowej “Stać Cię na sprawdzone części” w zabawny sposób przedstawiliśmy rozwiązanie problemu, przed jakim stoją kierowcy wybierający części zamienne do swoich samochodów, podkreślając, że Economy Parts gwarancja pełnego bezpieczeństwa i spokoju za… część ceny.