Uberem do szczytnego celu - Chapter1
Uber
/ Uberem do szczytnego celu

Tam, gdzie cel jest szczytny, tam wsiadamy bez najmniejszego wahania. Dlatego nie zastanawialiśmy się ani chwili, gdy Uber zgłosił się do nas z prośbą o przygotowanie komunikacji promującej aukcje, jakie zdecydowali się przekazać na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Reakcja mogła być tylko jedna. Wspieramy, bierzemy, jedziemy z tym!

 

 

Aukcje były dwie. Na jednej wylicytować można było rok darmowych przejazdów z Uberem, a na drugiej przejazd Uberem do ślubu i z powrotem. Obie usługi praktyczne, wygodne i warte doświadczenia.

Postawiliśmy na komunikację digitalową. Przygotowaliśmy dwie animacje – osobno dla każdej aukcji – w których w prosty sposób informowaliśmy o aukcjach i zachęcaliśmy do licytacji. Ich stylistyka nawiązywała do animacji, które powstawały w ramach wcześniejszych akcji, jakie mieliśmy okazję realizować w ramach współpracy z Uberem. Informacje o aukcjach pojawiały się w social mediach – zarówno Ubera, jak i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz na stronie internetowej Ubera. Obie aukcje wylicytować można było poprzez Allegro.

 

 

To była szybka, przyjemna i – co najważniejsze – powstała w szczytnym celu akcja. Mamy nadzieję, że wylicytowane aukcje sprawiły komuś przyjemność równie mocno, jak nam sprawia przyjemność udział w tego rodzaju inicjatywach!